Mobil sesli sohbet

MobiLSev.CoM Türkiyenin En Eğlenceli Sitesi Siz kullanıcıLara ücretsiz ve üyeliksiz tüm imkanları hizmetleri sunmaktadır Sesli mobil chat,Sesli sohbet,Sesli chat,Kamerali mobil sohbet,Mobil sesli sohbet,Sesli mobil chat,ücretsiz mobil sesli sohbet siteler,Mobil siteler,Sesli mobil kamerali siteler,Mobilchat,imkanlarından Faydalanarak bilirsiniz ki Herşey ücretsiz ve bedava, Mobil Sohbet,mobil sesli sohbet.
Türkiye'nin en güvenilir, Mobil sesli sohbet, MobiLChat, kameralı sohbet, Mobil Sesli Chat, Ücretsiz bedava.                             sohbet site
MobiL Sohbete Bağlan

Yazılı chat nedir


Yazılı chat nedir

Yazili chat nedir? Eskiden heyecanla giriş yaptığımız, yazılı chat siteleri, artık kimsenin kullanmadığını, ve tarihe karıştığını görmekteyiz. Yaklaşık olarak, 23 yıl öncesine gidecek olursak, yazılı chat web sayfalarına girdiğimizde, çok sayıda bayan nickleri ile karşılaşırdık.

Bunların hangisi, gerçekten bayan olup, olmadığından emin olmak için, önce dikkatlice, chat kanalında, yazdığı yazıları takip ederdik.

Orada bir kişinin, gerçekten bayan olduğundan, biraz emin olduğumuz zaman, hemen onunla yazışmaya başlardık. Ama sürekli aklımızda bir kuşku kalırdı, yazıştığımız insan gerçekten bir bayanmı, yoksa erkekmi. E-mail yolu ile resimler isterdik, onlar resim gönderirlerdi, ama yinede bir türlü emin olamazdık. Acaba bu gönderdiği resim, gerçekten kendisine mi ait, yoksa başkasına mı diye, saatlerce düşünür dururduk.

Şimdi ise, bu durum daha farklı. Kameralı sesli chat, Mobil sesli sohbet, siteleri sayesinde, birleri ile iletişim kurmak, daha kolay. En azından canlı web kameraları sayesinde, webcamda görebiliyorsun, ve sohbet ettiğin kişiyi, sesli duyabiliyorsun. Bu şekilde, içinde hiçbir kuşku kalmıyor.
İlk yazılı chat siteleri, altyapısı Java serverlar üzerinde çalışan, bir sohbet sistemidir. Web sayfalarına, Java Applet kodlarını, HTML içerisine yerleştirilerek, kullanılır. Bu sistemde sohbet etmek için, ya web sayfaları kullanılırdı, veya Mirc diye, bir yazılı chat programı, ile giriş yapılırdı. Bu sistem Java tabanlı olduğundan dolayı, önce Bilgisayarlara java programı yüklenirdi, daha sonra giriş yapılırdı.

Daha sonra, Php, ve Asp tabanlı, yazılı chat yazılımları çıktı. Tabiki görüntülü sesli sohbet, siteleri çıkınca, Php, ve asp tabanlı yazılı sohbet sistemini kullanmak, kimseye kısmet olmadı.

Görüntülü sesli chat, sitelerinde, canlı bir şekilde, hem kameralı, sesli, ve yazılı sohbet imkanları olduğundan dolayı, artık kimse, yazılı sohbet sitelerini, kullanmıyor.


Yazar: admin

Görüntüleme: 594 defa

Kategori: Yazılı chat nedir

Yayınlanma Tarihi: 18 Nisan 2023

Cevap bırakın

Kategoriler

Mobil Sesli Chat


Türkiye'nin en iyi mobil sohbet ve sesli chat hizmeti vermeye devam ediyoruz Türkiyenin En keyifLi PLatformu MOBİLSEV.COM Siz KullanıcıLara ücretsiz üyeliksiz hizmet sunmakta,Sitemiz, Mobil Sesli Sohbet, Kamerali mobiL chat, Mobil Sesli Chat, Görüntülü mobil sohbet,Sesli mobil chat, Çoklu Mikrofonlu sesli chat Platformu...

Kaynak


Mobilchat

Kameralı Mobil Sohbet

Mobil Sesli Chat