Mobil sesli sohbet

MobiLSev.CoM Türkiyenin En Eğlenceli Sitesi Siz kullanıcıLara ücretsiz ve üyeliksiz tüm imkanları hizmetleri sunmaktadır Sesli mobil chat,Sesli sohbet,Sesli chat,Kamerali mobil sohbet,Mobil sesli sohbet,Sesli mobil chat,ücretsiz mobil sesli sohbet siteler,Mobil siteler,Sesli mobil kamerali siteler,Mobilchat,imkanlarından Faydalanarak bilirsiniz ki Herşey ücretsiz ve bedava, Mobil Sohbet,mobil sesli sohbet.
Türkiye'nin en güvenilir, Mobil sesli sohbet, MobiLChat, kameralı sohbet, Mobil Sesli Chat, Ücretsiz bedava.                             sohbet site
MobiL Sohbete Bağlan

Sanal dostluklar mobilsev.com mobil sesli sohbet platformu


Sanal dostluklar

İnternet yolu ile önce tanışıp, sonra başlayan sanal dostluklar, kalıcı olmadığını söylemek mümkün. 2007 yılından bu tarafa, seslichat sanal web siteleri ile ilgileniyorum, 16 yıl iceriside, sadece çok az sayıda kalıcı dostum oldu. Bunun haricinde, sanal alemde bir çok insanla tanıştım, bana dost diye yaklaşım gösteren insanlar, belli bir zaman sonra, bana düşmanca davranıp, kazık atmaya çalıştılar. Burada bana abi veya kardeşim diye hitap eden insanlar, sırtımı döndükten sonra, benim anneme, bacıma küfür ettiler. Bundan dolayı Sosyal Medya, seslichat veya Mobil sesli sohbet gibi, diğer sanal web sayfalarında, gerçek arkadaşlığı, ve dostluğu bulmak mümkün değil.

Yaşadıgım bu arkadaş ve dostlukları mutlaka sizlerde yaşadınız ve aynı sonuçlarla karşı karşıya kaldınız.

seslichat mobil sesli sohbet, ve sanal dostluklar Sanal ve Sosyal Medya sitelerinde, çıkar peşinde olan, çok sayıda insan bulunuyor. Bu insanlar, ilk önce arkadaş ve dost olarak yaklaşım gösterir, eğer çıkar sağlıyamazsa, o dost dediği insana küfür ederek, düşman olarak tavırlar alır.

Eğer beklediği çıkarı elde edebilirse, dostluk muhabbeti devam eder. Buda, insanların iki yüzlü olduğunu gösterir.

Bence, dost ve arkadaş dediğin insanlardan hiçbir beklenti olmamalı. Elbette insanın dostu ve arkadaşı dar kaldığı zamanlarda, beklenti içerisine girmeli. İnsanın dostu ve arkadaşı dar günde yanında olmalı, ama bu tek taraflı bir çıkar dostluğu ise, olmaması gerekiyor diye düşünüyorum. Sosyal Medya, kameralı sesli chat web sitelerinde kurulan sanal dostluklar, sahte dostluklardır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 517 defa

Kategori: Sanal dostluklar

Yayınlanma Tarihi: 21 Nisan 2023

Cevap bırakın

Kategoriler

Mobil Sesli Chat


Türkiye'nin en iyi mobil sohbet ve sesli chat hizmeti vermeye devam ediyoruz Türkiyenin En keyifLi PLatformu MOBİLSEV.COM Siz KullanıcıLara ücretsiz üyeliksiz hizmet sunmakta,Sitemiz, Mobil Sesli Sohbet, Kamerali mobiL chat, Mobil Sesli Chat, Görüntülü mobil sohbet,Sesli mobil chat, Çoklu Mikrofonlu sesli chat Platformu...

Kaynak


Mobilchat

Kameralı Mobil Sohbet

Mobil Sesli Chat